Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF
Фото 16 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF 16 ГБ / 2640 МГц16 ГБ / 2670 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF Gaming 16GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0589 | 4 449 zł |
Karta graficzna ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti Super 16GB DLSS 3 | 4 420 zł |
Karta graficzna Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X (TUF | 4 327 zł |
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti Super 16GB GDDR6X 256bit DLSS 3 | 4 139 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF | від 4 139 zł | 9 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC | від 4 383 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →