Karta graficzna Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF
Zdjęcia 16 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF 16 GB / 2640 MHz16 GB / 2670 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF Gaming 16GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0589 | 4 449 zł |
Karta graficzna ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti Super 16GB DLSS 3 | 4 420 zł |
Karta graficzna Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X (TUF | 4 327 zł |
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti Super 16GB GDDR6X 256bit DLSS 3 | 4 139 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF
Ceny na Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF | od 4 139 zł | 9 oferty | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF OC | od 4 397 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →