Karta graficzna PowerColor Radeon RX 7700 XT Fighter (RX 7700 XT 12G-F/OC)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
PowerColor Radeon RX 7700 XT Fighter |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerColor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerColor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerColor Radeon RX 7700 XT Fighter
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powercolor VGA RX 7700XT 12GB GDDR6 Fighter RX7700XT 12G-F/OC | 2 423 zł |
PowerColor Radeon RX 7700 XT Fighter OC - 12GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 151 zł |
PowerColor Radeon RX 7700 XT Fighter 12GB GDDR6 GR-ATIP-PWC-105 | 2 249 zł |
Karta graficzna POWERCOLOR Radeon RX 7700 XT Fighter 12GB | 2 240 zł |
Karta graficzna POWERCOLOR Radeon RX 7700 XT Fighter 12GB | 2 240 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →