Pamięć RAM Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G56C46S5
Crucial CT2K16G56C46S5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G56C46S5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial RAM 32 GB Kit 2 x 16 GB DDR5 5600 MHz lub 5200 MHz lub 4800 MHz pa | 589 zł |
Crucial Classic SODIMM DDR5-5600 - 32GB - CL46 - Dual Channel (2 sztuk) - | 577 zł |
Pamięć do laptopa Crucial SODIMM, DDR5, 32 GB, 5600 MHz, CL46 (CT2K16G56C4 | 576 zł |
Crucial Ct2k16g56c46s5 32gb 2x16gb Ddr5 5600mhz Ram Posrebrzany 7890815 | 518 zł |
Modyfikacje Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb
Ceny na Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G48C40S5 | od 339 zł | 9 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G52C42S5 | od 553 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G56C46S5 | od 518 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →