Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFD824A
Crucial CT2K16G4SFD824A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFD824A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial 32GB Kit DDR4 2x16GB SO-DIMM 2400MHz CL17 CT2K16G4SFD824A | 319 zł |
Crucial 32GB Kit (16GBX2) DDR4-2400 SODIMM Laptop Notebook CT2K16G4SFD824A | 840 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Crucial pamięć DDR4, 2x16Gb, 2400MHz, CL17, DRx8, SO | 409 zł |
Micron Ct2k16g4sfd824a 32gb 2x16gb Ddr4 2400mhz Ram Zielony | 628 zł |
Crucial 2x16GB DDR4 | 499 zł |
Crucial 2x16GB DDR4 2400 MHz CL17 | 411 zł |
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFD8213 | od 356 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFD824A | od 319 zł | 6 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFS8266 | od 380 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFD8266 | od 380 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFRA266 | od 300 zł | 2 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G4SFRA32A | od 278 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →