Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS824A
Crucial CT4G4SFS824A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS824A
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial ct4g4sfs8213 - pamięć RAM DDR4 PC4-17000 SODIMM 260 Pin 2400 MT/s | 152 zł |
Crucial DDR4-2400 SODIMM SC - 4GB | 98 zł |
Pamięć RAM CRUCIAL 4GB 2400MHz CT4G4SFS824A | 90 zł |
Pamięć do laptopa Crucial SODIMM, DDR4, 4 GB, 2400 MHz, CL17 (CT4G4SFS824A | 78 zł |
Pamięć RAM CRUCIAL 4GB 2400MHz CT4G4SFS824A | 90 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS8213 | od 76 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS824A | od 70 zł | 15 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS624A | od 80 zł | 2 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS8266 | od 50 zł | 13 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 1x4Gb CT4G4SFS632A | od 52 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →