Pamięć RAM Crucial Pro DDR4 2x16Gb CP2K16G4DFRA32A
Zdjęcia 6 |
Crucial CP2K16G4DFRA32A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Pro DDR4 2x16Gb CP2K16G4DFRA32A
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM Crucial Pro DDR4 32GB 3200MHz CP2K16G4DFRA32A | 399 zł |
Crucial Pro 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL22 DIMM] RD-DDR4-CUL-017 | 369 zł |
Pamięć CRUCIAL DIMM DDR4 32GB 3200MHz DUAL | 380 zł |
Pamięć Crucial Pro, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL22 (CP2K16G4DFRA32A) | 329 zł |
Pamięć DDR4 Pro 32GB/3200 (2*16GB) CL22 | 368 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →