Pamięć RAM Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G48C40U5
Zdjęcia 7 |
Crucial CT2K8G48C40U5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G48C40U5
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial 16GB Kit DDR5 2x8GB CT2K8G48C40U5 4800MHz CL40 | 314 zł |
Pamięć Crucial DDR5, 16 GB, 4800MHz, CL40 (CT2K8G48C40U5) | 267 zł |
Crucial CT2K8G48C40U5 moduł pamięci 16 GB 2 x 8 GB CT2K8G48C40U5 | 296 zł |
Pamięć RAM Crucial 16GB (2x8GB) 4800MHz DDR5 CL40 | 281 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Crucial DDR5 - 16 GB - 4800 - CL - 40 Dual Kit, memory | 255 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Crucial DDR5 2x8Gb
Ceny na Crucial DDR5 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G48C40U5 | od 250 zł | 9 oferty | ||
Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G52C42U5 | od 352 zł | 2 oferty | ||
Crucial DDR5 2x8Gb CT2K8G56C46U5 | od 304 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →