Pamięć RAM Crucial Pro Overclocking DDR5 2x16Gb CP2K16G60C36U5B
Zdjęcia 6 |
Crucial CP2K16G60C36U5B |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Pro Overclocking DDR5 2x16Gb CP2K16G60C36U5B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Pro Overclocking RAM 32 GB zestaw 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz lub 5600 | 803 zł |
Crucial Pamięć DDR5 Crucial Pro Overclocking 32/6000(2*16GB) CL36 SACRC503 | 648 zł |
Crucial Pamięć DDR5 Crucial Pro Overclocking 32/6000(2*16GB) CL36 129901 | 648 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →