Pamięć RAM Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb CT16G48C40S5
Crucial CT16G48C40S5 |
|
Standardowy miniaturowy format pamięci RAM DDR5 SO-DIMM. Ma optymalną rezerwę pamięci 16 GB według współczesnych standardów, należy do średniej półki cenowej, ale jednocześnie jest droższy niż analogi klasy DDR4. Przeznaczona do zwiększania pamięci RAM w miniaturowych systemach komputerowych typu laptopy, ultrabooki i mini-PC, wyposażonych w nowoczesne podzespoły obsługujące ten typ pamięci.
Po wyjęciu z pudełka moduł działa z częstotliwością zegara 4800 MHz, napięciem 1,1 V i taktowaniem CL40-39-39. Dzięki licznym ulepszeniom architektonicznym, wbudowanej korekcji błędów i dedykowanemu PMIC, Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb zapewnia przepustowość prawie 40 GB/s, znacznie przewyższając ich odpowiedniki klasy DDR4. Mimo braku radiatora może pochwalić się lekkim fabrycznym podkręceniem.
Dzięki swojej szybkości idealnie nadaje się do rozbudowy pamięci w laptopach do gier i ultrabookach klasy premium. Producent gwarantuje maksymalną kompatybilność z procesorami Intel 12. i 13. generacji (Alder Lake i Raptor Lake), a także z nowymi procesorami AMD Ryzen 7000 (Zen 4), które zostały zaprezentowane publicznie jesienią 2022 roku. W tym mogą to być procesory ze zintegrowanym rdzeniem wideo Intel HD lub Radeon Vega.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Kup Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb CT16G48C40S5
Wszystkie ceny 15 →Crucial Classic SODIMM DDR5-4800 - 16GB - CL40 - Single Channel (1 sztuk) | 229 zł |
Crucial Pamięć DDR5 SODIMM 16GB/4800 CL40 (16Gbit) SBCRC501648VR10 | 197 zł |
Crucial 16GB [1x16GB 4800MHz DDR5 CL40 SODIMM] RD-DDR5SO-CUL-002 | 200 zł |
Crucial Pamięć DDR5 SODIMM 16GB/4800 CL40 (16Gbit) 76012 | 197 zł |
Crucial DDR5 16GB 4800 CL40 SODIMM Zielony | 200 zł |
Modyfikacje Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb
Ceny na Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb CT16G48C40S5 | od 180 zł | 15 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb CT16G52C42S5 | od 260 zł | 9 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x16Gb CT16G56C46S5 | od 208 zł | 18 oferty |