Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 1x32Gb CT32G4S266M
Crucial CT32G4S266M |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 1x32Gb CT32G4S266M
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial 32GB Modul DDR4 SO-DIMM for Mac 2666MHz CL19 CT32G4S266M | 397 zł |
Pamięć do laptopa Crucial SODIMM, DDR4, 32 GB, 2666 MHz, CL19 (CT32G4S266M | 374 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Crucial 32Gb Ddr4 2666 Mt S Cl19 Pc4-21300 Sodimm 260P | 384 zł |
Crucial Cl19 Pc4-21300 1x32gb Ddr4 2666mhz Mac Ram Zielony CT32G4S266M | 427 zł |
Pamięć do laptopa Crucial SODIMM, DDR4, 32 GB, 2666 MHz, CL19 (CT32G4S266M | 372 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! crucial Pamięć DDR4 SODIMM do Apple Mac 32GB(1*32GB) | 369 zł |
Pamięć CRUCIAL (SODIMM\DDR4\32 GB\2666MHz\19 CL\Single) | 414 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →