Pamięć RAM Crucial DDR5 SO-DIMM 1x48Gb CT48G56C46S5
Crucial CT48G56C46S5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 SO-DIMM 1x48Gb CT48G56C46S5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial RAM 48GB DDR5 5600MHz lub 5200MHz lub 4800MHz Pamięć laptopa CT48G | 896 zł |
Crucial Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 48GB/5600 CL46 (16Gbit) SBCRC50485 | 730 zł |
Crucial Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 48GB/5600 CL46 (16Gbit) 112315 | 730 zł |
Crucial Ct48g56c46s5 1x8gb Ddr5 5600mhz Ram Złocisty MGS0000021215 | 832 zł |
Polecamy