Pamięć RAM Crucial Value DDR4 2x16Gb CT2K16G4DFRA32A
Crucial CT2K16G4DFRA32A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Value DDR4 2x16Gb CT2K16G4DFRA32A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial CT2K16G4DFRA32A moduł pamięci 32 GB 2 x 16 CT2K16G4DFRA32A | 347 zł |
Zestaw Crucial RAM 32 GB (2x16 GB) DDR4 3200 MHz CL22 (lub 2933 MHz lub 26 | 372 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Crucial 32GB DDR4 3200MHz CL22 (CT2K16G4DFRA32A) - P | 338 zł |
Crucial Ct2k16g4dfra32a 32gb 2x16gb Ddr4 16 3200mhz Ram Zielony | 362 zł |
Crucial CT2K16G4DFRA32A moduł pamięci 32 GB 2 x 16 CT2K16G4DFRA32A | 347 zł |
Crucial Memory Module 32 Gb 2 X 16 Gb | 415 zł |
Modyfikacje Crucial Value DDR4 2x16Gb
Ceny na Crucial Value DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR4 2x16Gb CT2K16G4DFD8213 | od 600 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR4 2x16Gb CT2K16G4DFD824A | od 378 zł | 4 oferty | ||
Crucial Value DDR4 2x16Gb CT2K16G4DFRA32A | od 338 zł | 6 oferty | ||
Crucial Value DDR4 2x16Gb CT2K16G4DFD832A | od 480 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →