Pamięć RAM Crucial Pro DDR4 2x32Gb CP2K32G4DFRA32A
Zdjęcia 6 |
Crucial CP2K32G4DFRA32A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Pro DDR4 2x32Gb CP2K32G4DFRA32A
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial PRO DDR4-3200 UDIMM C22 DC - 64GB | 616 zł |
Pamięć RAM Crucial Pro DDR4 64GB 3200MHz CP2K32G4DFRA32A | 739 zł |
Crucial Pro 64GB [2x32GB 3200MHz DDR4 CL22 UDIMM] RD-DDR4-CUL-018 | 559 zł |
Pamięć Crucial Pro, DDR4, 64 GB, 3200MHz, CL22 (CP2K32G4DFRA32A) | 556 zł |
MEMORY DIMM PRO 64GB DDR4-3200/KIT2 CP2K32G4DFRA32A CRUCIAL | 791 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →