Pamięć RAM Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102464BD160B
Crucial CT102464BD160B |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102464BD160B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial 8GB DDR3 1600MHz CT102464BD160B | 89 zł |
Crucial RAM 8GB DDR3 1600 MHz CL11 Desktop Memory CT102464BD160B | 80 zł |
Crucial 8GB RAM DDR3L 1600Mhz PC3-12800 1.35V Desktop Memory Ram CT102464B | 60 zł |
Crucial CT102464BD160B 8GB DDR3-1600 PC3-12800 Desktop Memory RAM | 120 zł |
Lot 10PCS Crucial 8GB DDR3L PC3-12800 1600MHz Desktop DIMM Memory CT102464 | 676 zł |
Modyfikacje Crucial Value DDR3 1x8Gb
Ceny na Crucial Value DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102464BA1339 | od 120 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102472BD1339 | od 100 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102464BD160B | od 60 zł | 5 oferty | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102464BA160B | od 140 zł | 2 oferty | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102472BD160B | od 120 zł | 3 oferty | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102472BA160B | od 116 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT8G3ERSLD8160B | od 100 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT8G3ERSLS4160B | od 650 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102464BD186D | od 195 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x8Gb CT102472BA186D | od 120 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →