Pamięć RAM Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb CT8G48C40S5
Crucial CT8G48C40S5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb CT8G48C40S5
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial DDR5 8GB 4800 CL40 SODIMM Czarny | 129 zł |
Pamięć do laptopa Crucial SODIMM, DDR5, 8 GB, 4800 MHz, CL40 (CT8G48C40S5) | 126 zł |
Crucial DDR5 8GB 4800 CL40 SODIMM Czarny | 129 zł |
NB MEMORY 8GB DDR5-4800/SO CT8G48C40S5 CRUCIAL | 176 zł |
Crucial Ct8g48c40s5 1x8gb Ddr5 4800mhz Ram Posrebrzany 902820269 | 128 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb CT8G48C40S5 | od 121 zł | 8 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb CT8G52C42S5 | od 136 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x8Gb CT8G56C46S5 | od 158 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →