Pamięć RAM Crucial Value DDR3 1x2Gb CT25664BD160BJ
Crucial CT25664BD160BJ |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Crucial Value DDR3 1x2Gb
Ceny na Crucial Value DDR3 1x2Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR3 1x2Gb CT25672BB1339 | od 96 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x2Gb CT25664BD160BJ | od 96 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x2Gb CT25664BA160BJ | od 60 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →