Pamięć RAM Crucial DDR5 SO-DIMM 2x48Gb CT2K48G56C46S5
Zdjęcia 5 |
Crucial CT2K48G56C46S5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 SO-DIMM 2x48Gb CT2K48G56C46S5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Classic SODIMM DDR5-5600 - 96GB - CL46 - Dual Channel (2 sztuk) - | 1 650 zł |
Crucial Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 96GB(2*48) /5600 CL46 (16Gbit) SBC | 1 420 zł |
Pamięć do laptopa Crucial SODIMM, DDR5, 96 GB, 5600 MHz, CL46 (CT2K48G56C4 | 1 667 zł |
Crucial Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 96GB(2*48) /5600 CL46 (16Gbit) 124 | 1 420 zł |
Polecamy