Pamięć RAM Crucial DDR3 SO-DIMM 1x16Gb CT204864BF160B
Crucial CT204864BF160B |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR3 SO-DIMM 1x16Gb CT204864BF160B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
32GB 2X 16GB Crucial DDR3L 1600MHz PC3L-12800 SODIMM Memory Ram CT204864BF | 832 zł |
Crucial 16GB DDR3L 1600MHz PC3L-12800 204-Pin SODIMM Memory Ram CT204864BF | 420 zł |
Crucial CT204864BF160B 16GB DDR3-1600MHz PC3-12800 204-Pin SODIMM Memory R | 560 zł |
Crucial 32GB (2x 16GB) DDR3L 1600MHz PC3L-12800 SODIMM Memory Ram CT204864 | 832 zł |
New 16GB Crucial DDR3L 1600MHz PC3L-12800 SODIMM Memory Ram CT204864BF160B | 420 zł |
Polecamy