Pamięć RAM Crucial Value DDR4 2x32Gb CT2K32G4DFD832A
Crucial CT2K32G4DFD832A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Value DDR4 2x32Gb CT2K32G4DFD832A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial 64GB Kit DDR4 2x32GB 3200MHz CL22 CT2K32G4DFD832A | 806 zł |
Pamięć Crucial DDR4, 64 GB, 3200MHz, CL22 (CT2K32G4DFD832A) | 932 zł |
Micron Ct2k32g4dfd832a 64gb 2x32gb Ddr4 3200mhz Ram Zielony | 765 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →