Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM 2x4Gb CT2K4G4SFS824A
Crucial CT2K4G4SFS824A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM 2x4Gb CT2K4G4SFS824A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial 8GB DDR4 SO-DIMM CT2K4G4SFS824A Kit 2400 4GBx2 SR x8 | 200 zł |
Pamięć do laptopa Crucial SODIMM, DDR4, 8 GB, 2400 MHz, CL17 (CT2K4G4SFS82 | 206 zł |
Crucial 2x4GB DDR4 moduł pamięci 8 GB 2400 Mhz CT2K4G4SFS824A | 157 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Crucial pamięć DDR4, 2x4Gb, 2400MHz, CL17, SRx8, SODIM | 209 zł |
Micron Ct2k4g4sfs824a 8gb 2x4gb Ddr4 2400mhz Ram Zielony | 158 zł |
Crucial 2x4GB DDR4 moduł pamięci 8 GB 2400 Mhz CT2K4G4SFS824A | 157 zł |
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM 2x4Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM 2x4Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x4Gb CT2K4G4SFS8213 | od 140 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x4Gb CT2K4G4SFS824A | od 157 zł | 6 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x4Gb CT2K4G4SFS8266 | od 141 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →