Pamięć RAM Crucial Pro DDR5 1x32Gb CP32G56C46U5
Zdjęcia 6 |
Crucial CP32G56C46U5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Pro DDR5 1x32Gb CP32G56C46U5
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CRUCIAL PRO 32G 1x32G DDR5-5600 CP32G56C46U5 | 593 zł |
Crucial Pamięć DDR5 Pro 32GB/ 5600(1*32GB) CL46 SACRC503256CP10 | 470 zł |
Pamięć Crucial Pro, DDR5, 32 GB, 5600MHz, CL46 (CP32G56C46U5) | 681 zł |
Crucial Pamięć DDR5 Pro 32GB/ 5600(1*32GB) CL46 116735 | 470 zł |
Pamięć DDR5 Pro 32GB/ 5600(1*32GB) CL46 | 485 zł |
Pamięć CRUCIAL (DIMM\DDR5\32 GB\5600MHz\46 CL\Single) | 534 zł |
Polecamy