Pamięć RAM Crucial DDR5 SO-DIMM 2x8Gb CT2K8G48C40S5
Crucial CT2K8G48C40S5 4800 MHz CL40 5600 MHz CL46 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 SO-DIMM 2x8Gb CT2K8G48C40S5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial 16GB DDR5 SO-DIMM 4800-40 2x8GB CT2K8G48C40S5 SODIMM Non-ECC | 288 zł |
Pamięć do laptopa Crucial SODIMM, DDR5, 16 GB, 4800 MHz, CL40 (CT2K8G48C40 | 377 zł |
Pamięć RAM 16GB kit (2x 8GB) Crucial SO-DIMM DDR5 4800MHz PC5-38400 | CT2K | 329 zł |
Zestaw Crucial RAM 16 GB (2x8 GB) DDR5 4800 MHz CL40 Pamięć do laptopa CT2 | 383 zł |
Crucial Ct2k8g48c40s5 16gb 2x8gb Ddr5 4800mhz Ram Posrebrzany 902820273 | 338 zł |
Modyfikacje Crucial DDR5 SO-DIMM 2x8Gb
Ceny na Crucial DDR5 SO-DIMM 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x8Gb CT2K8G48C40S5 | od 288 zł | 5 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x8Gb CT2K8G56C46S5 | od 509 zł | 1 oferta |
Polecamy