Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x16Gb CT2K16G4S24AM
Crucial CT2K16G4S24AM 2400 MHz CL17 2666 MHz CL19 S266M |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x16Gb CT2K16G4S24AM
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial CT2K16G4S24AM RAM für Mac 32GB Kit 16GBx2 DDR4- 2400 PC4-19200 CL1 | 496 zł |
Crucial DDR4-2400 SODIMM for Mac - DC - 32GB | 428 zł |
Crucial CT2K16G4S24AM 32GB (16GBx2) PC4-19200 DDR4-2400Mhz SODIMM Laptop M | 280 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Crucial DDR4 SO-DIMM 32 GB 2400-17 MAC - PACZKOMAT, PO | 429 zł |
Crucial Ct2k16g4s24am 32gb 2x16gb Ddr4 2400mhz Mt/s So-dimm 260pin Mac Ram | 677 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x16Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x16Gb CT2K16G4S24AM | od 280 zł | 8 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x16Gb CT2K16G4S266M | od 320 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →