Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM 2x8Gb CT2K8G4SFRA32A
Crucial CT2K8G4SFRA32A 2400 MHz CL17 3200 MHz CL22 FRA32A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM 2x8Gb CT2K8G4SFRA32A
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial DDR4-3200 SODIMM DC - 16GB | 229 zł |
Crucial Pamięć notebookowa DDR4 SODIMM 16GB(2*8GB)/3200 SBCRC4G1632VR20 | 192 zł |
Crucial Pamięć notebookowa DDR4 SODIMM 16GB(2*8GB)/3200 113852 | 192 zł |
Crucial 16GB Kit (2 x 8GB) DDR4-3200 SODIMM - CT2K8G4SFRA32A | 169 zł |
Pamięć RAM Crucial 16GB (2x8GB) 3200MHz DDR4 CL22 | 204 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Crucial DDR4 - 16GB - 3200 - CL - 22 Dual Kit CRU - CT | 209 zł |
Crucial Kit 16gb 2x8gb Ddr4 3200mhz Ram Zielony CT2K8G4SFRA32A | 227 zł |
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM 2x8Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x8Gb CT2K8G4SFS824A | od 204 zł | 4 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM 2x8Gb CT2K8G4SFRA32A | od 169 zł | 8 oferty |
Polecamy