Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x8Gb CT2K8G4S24AM
Crucial CT2K8G4S24AM 2400 MHz CL17 2666 MHz CL19 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x8Gb CT2K8G4S24AM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial CT2K8G4S24AM RAM für Mac 16GB Kit 8GBx2 DDR4- 2400 PC4-19200 CL17 | 268 zł |
Pamięć dedykowana Crucial DDR4, 16 GB, 2400 MHz, CL17 (CT2K8G4S24AM) | 248 zł |
Crucial 16GB DDR4-2400 SODIMM non-ECC CT2K8G4S24AM Memory for Mac | 180 zł |
Micron Ct2k8g4s24am 16gb 2x8gb Ddr4 2400mhz Ram Zielony | 221 zł |
Modyfikacje Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x8Gb
Ceny na Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x8Gb CT2K8G4S24AM | od 180 zł | 4 oferty | ||
Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x8Gb CT2K8G4S266M | od 180 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →