Pamięć RAM Crucial DDR5 2x16Gb CT2K16G48C40U5
Wideo 8Zdjęcia 7 |
Crucial CT2K16G48C40U5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 2x16Gb CT2K16G48C40U5
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial CT2K16G48C40U5 moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB CT2K16G48C40U5 | 477 zł |
Crucial RAM 32GB Kit (2x16GB) DDR5 4800MHz Memory CT2K16G48C40U5 NEW SEALE | 472 zł |
Pamięć RAM 2x 16GB Crucial DDR5 1Rx8 4800MHz PC5-38400 NON-ECC | CT2K16G48 | 480 zł |
Zestaw Crucial RAM 32 GB (2x16 GB) Pamięć stacjonarna DDR5 4800 MHz CL40 C | 537 zł |
Crucial CT2K16G48C40U5 moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB CT2K16G48C40U5 | 477 zł |
Crucial Ct2k16g48c40u5 32gb 2x16gb Ddr5 4800mhz Ram Czarny 902444685 | 500 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial DDR5 2x16Gb
Ceny na Crucial DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 2x16Gb CT2K16G48C40U5 | od 472 zł | 6 oferty | ||
Crucial DDR5 2x16Gb CT2K16G52C42U5 | od 594 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR5 2x16Gb CT2K16G56C46U5 | od 494 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →