Pamięć RAM Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BF160B
Crucial CT51264BF160B |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BF160B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial CT51264BF160B - Pamięć do laptopa 4 GB DDR3L-1600 SODIM M | 308 zł |
Crucial CT51264BF160B 4GB DDR3-1600Mhz PC3-12800 SODIMM Memory RAM | 80 zł |
Crucial 4GB DDR3L 1600Mhz (PC3L-12800) 1.35V SODIMM Memory Ram CT51264BF16 | 40 zł |
Modyfikacje Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb
Ceny na Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BC1067 | od 80 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT4G3S1067M | od 80 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BC1339 | od 72 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT4G3S1339M | od 116 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BF160B | od 40 zł | 3 oferty | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BF160BJ | od 60 zł | 8 oferty | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT4G3S160BJM | od 64 zł | 2 oferty | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT4G3S186DJM | od 80 zł | 1 oferta | ||
Crucial DDR3 SO-DIMM 1x4Gb CT51264BF186DJ | od 80 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →