Pamięć RAM Crucial DDR5 2x32Gb CT2K32G52C42U5
Zdjęcia 7 |
Crucial CT2K32G52C42U5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 2x32Gb CT2K32G52C42U5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Zestaw pamięci RAM 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5200 MHz lub 4800 MHz pami | 1 318 zł |
Pamięć Crucial Crucial, DDR5, 64 GB, 5200MHz, CL42 (CT2K32G52C42U5) | 1 180 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Micron DDR5 64GB 5200MHz CL42 (CT2K32G52C42U5) - PAC | 1 186 zł |
Crucial Ct2k32g52c42u5 64gb 2x32gb Ddr5 5200mhz Ram Posrebrzany 7890812 | 1 252 zł |
Modyfikacje Crucial DDR5 2x32Gb
Ceny na Crucial DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 2x32Gb CT2K32G48C40U5 | od 907 zł | 8 oferty | ||
Crucial DDR5 2x32Gb CT2K32G52C42U5 | od 1 180 zł | 4 oferty | ||
Crucial DDR5 2x32Gb CT2K32G56C46U5 | od 1 091 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →