Pamięć RAM Crucial DDR5 1x32Gb CT32G48C40U5
Zdjęcia 7 |
Crucial CT32G48C40U5 |
|
Pamięć RAM DDR5 znanego amerykańskiego producenta Crucial, której właścicielem jest firma Micron. Charakteryzuje się minimalistycznym designem, brakiem dodatkowej chłodnicy i przystępną ceną. Należy do początkowej kategorii cenowej, obejmuje serię profili Signature na poziomie podstawowym. Ma imponującą pojemność 32 GB. Przeznaczona do instalacji w gamingowych, multimedialnych i profesjonalnych systemach komputerowych wyposażonych w nowoczesną płytę główną obsługującą nowy standard DDR5.
Gwarantuje dobrą wydajność systemu i stabilną pracę systemu przy 4800 MHz i fabrycznym taktowaniu CL40. Różni się od analogów klasy DDR4 całkowicie przeprojektowaną mikroarchitekturą, dedykowanym kontrolerem sterującym, zintegrowanym systemem korekcji błędów, rozbudowanym bankiem pamięci i innymi fundamentalnymi zmianami, które umożliwiają podwojenie wydajności modułów pamięci.
W szczególności moduł ten gwarantuje przepustowość na poziomie 38 400 MB/s, czyli znacznie wyższą niż klasyczna pamięć DDR4, a nawet większa niż większość wyspecjalizowanych modułów podkręcania DDR4. W razie potrzeby użytkownik może ręcznie zwiększyć częstotliwości pracy, opóźnienie i napięcie lub skorzystać z gotowego zestawu ustawień XMP. Biorąc pod uwagę, że koszt Crucial DDR5 1x32Gb jest tylko nieznacznie wyższy niż koszt popularnych pamięci dla overclockerów, ten moduł pamięci będzie interesującą opcją dla zestawu z myślą o rozwoju.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Kup Crucial DDR5 1x32Gb CT32G48C40U5
Wszystkie ceny 19 →Crucial 32GB DDR5 Modul 4800MHz CL40 CT32G48C40U5 | 539 zł |
Crucial Pamięć DDR5 32GB/4800 CL40 (16Gbit) SACRC503248VR10 | 410 zł |
Pamięć RAM Crucial DDR5 32GB 4800MHz CT32G48C40U5 | 499 zł |
Crucial 32GB [1x32GB 4800MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-CUL-001 | 414 zł |
CRUCIAL DDR5 32GB/4800 CL40 (16Gbit) CT32G48C40U5 CT32G48C40U5 | 420 zł |
Modyfikacje Crucial DDR5 1x32Gb
Ceny na Crucial DDR5 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 1x32Gb CT32G48C40U5 | od 379 zł | 19 oferty | ||
Crucial DDR5 1x32Gb CT32G52C42U5 | od 405 zł | 10 oferty | ||
Crucial DDR5 1x32Gb CT32G56C46U5 | od 422 zł | 5 oferty |