Pamięć RAM Crucial Value DDR3 2x4Gb CT2K51264BD160BJ
Crucial CT2K51264BD160BJ 1600 MHz CL11 1866 MHz CL13 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Value DDR3 2x4Gb CT2K51264BD160BJ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial RAM CT2K51264BD160B 8 GB 2 x 4 GB DDR3 1600 MHz CL11 zestaw pamięc | 116 zł |
Crucial CT2K51264BD160B 8GB (4GBx2) DDR3-1600Mhz PC3-12800 Desktop Memory | 160 zł |
Crucial CT2K51264BD160BJ 8GB (4GBx2) DDR3-1600Mhz PC3-12800 Desktop Memory | 160 zł |
Modyfikacje Crucial Value DDR3 2x4Gb
Ceny na Crucial Value DDR3 2x4Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR3 2x4Gb CT2K51264BD160BJ | od 116 zł | 3 oferty | ||
Crucial Value DDR3 2x4Gb CT2K51264BD186DJ | od 232 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →