Pamięć RAM Crucial Value DDR4 2x4Gb CT2K4G4DFS8266
Crucial CT2K4G4DFS8266 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Value DDR4 2x4Gb CT2K4G4DFS8266
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć Crucial DDR4, 8 GB, 2800MHz, CL19 (CT2K4G4DFS8266) | 182 zł |
Crucial CT2K4G4DFS8266 8GB (4GBx2) DDR4-2666MHz PC4-21300 UDIMM Desktop Me | 160 zł |
Crucial Ct2k4g4dfs8266 8gb 2x4gb Ddr4 Sr 2666mhz Ram Zielony | 161 zł |
Modyfikacje Crucial Value DDR4 2x4Gb
Ceny na Crucial Value DDR4 2x4Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR4 2x4Gb CT2K4G4DFS8213 | od 200 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR4 2x4Gb CT2K4G4DFS824A | od 160 zł | 5 oferty | ||
Crucial Value DDR4 2x4Gb CT2K4G4DFS8266 | od 160 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →