Pamięć RAM Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x32Gb CT2K32G4S266M
Crucial CT2K32G4S266M |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR4 SO-DIMM Mac 2x32Gb CT2K32G4S266M
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial 64GB DDR4 SO-DIMM for Mac 2666 32GBx2 CT2K32G4S266M | 844 zł |
Pamięć CRUCIAL (SODIMM\DDR4\64 GB\2666MHz\19 CL\DUAL) | 733 zł |
Pamięć dedykowana Crucial DDR4, 64 GB, 2666 MHz, CL19 (CT2K32G4S266M) | 665 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! crucial Pamięć DDR4 SODIMM do Apple Mac 64GB(2*32GB) | 655 zł |
Crucial 64gb 2x32gb Ddr4 2666mhz Kit Mac Ram Zielony CT2K32G4S266M | 851 zł |
Crucial DDR4, 64 GB, 2666 MHz, CL19 | 657 zł |
Pamięć CRUCIAL (SODIMM\DDR4\64 GB\2666MHz\19 CL\DUAL) | 723 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →