Pamięć RAM Crucial Value DDR3 1x16Gb CT204864BD160B
Crucial CT204864BD160B |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Crucial Value DDR3 1x16Gb
Ceny na Crucial Value DDR3 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR3 1x16Gb CT204864BD160B | od 520 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR3 1x16Gb CT204872BB160B | od 95 zł | 2 oferty | ||
Crucial Value DDR3 1x16Gb CT16G3ERSLD4160B | od 55 zł | 8 oferty | ||
Crucial Value DDR3 1x16Gb CT16G3ERSDD4186D | od 78 zł | 1 oferta |
Polecamy