Pamięć RAM Crucial Pro DDR5 2x24Gb CP2K24G56C46U5
Zdjęcia 6 |
Crucial CP2K24G56C46U5 5600 MHz CL46 6000 MHz CL48 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Pro DDR5 2x24Gb CP2K24G56C46U5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Zestaw Pro RAM 48 GB 2 x 24 GB DDR5 5600 MHz lub 5200 MHz lub 4800 | 686 zł |
Crucial Pamięć DDR5 Pro 48GB/5600 (2*24GB) (24Gbit) SACRC504856CP20 | 616 zł |
Crucial Pro 48GB [2x24GB 5600MHz DDR5 CL46 UDIMM] RD-DDR5-CUL-020 | 653 zł |
Crucial Pamięć DDR5 Pro 48GB/5600 (2*24GB) (24Gbit) 112661 | 616 zł |
Crucial Cp2k24g56c46u5 1x8gb Ddr5 5600mhz Ram Czarny MGS0000020490 | 839 zł |
Modyfikacje Crucial Pro DDR5 2x24Gb
Ceny na Crucial Pro DDR5 2x24Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Pro DDR5 2x24Gb CP2K24G56C46U5 | od 616 zł | 5 oferty | ||
Crucial Pro DDR5 2x24Gb CP2K24G60C48U5 | od 759 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →