Pamięć RAM Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G52C42S5
Crucial CT32G52C42S5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G52C42S5
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Pamięć DDR5 SODIMM 32GB/5200 CL42 (16Gbit) SBCRC503252VR10 | 410 zł |
Crucial 32GB [1x32GB 5200MHz DDR5 CL42 SODIMM] RD-DDR5SO-CUL-006 | 414 zł |
Crucial Pamięć DDR5 SODIMM 32GB/5200 CL42 (16Gbit) 102044 | 410 zł |
Crucial DDR5 32GB 5200 CL42 SODIMM Czarny | 419 zł |
Crucial Ct32g52c42s5 1x32gb Ddr5 5200mhz Ram Złocisty | 538 zł |
Modyfikacje Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb
Ceny na Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G48C40S5 | od 353 zł | 14 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G52C42S5 | od 410 zł | 6 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G56C46S5 | od 387 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →