Pamięć RAM Crucial Pro DDR5 2x32Gb CP2K32G56C46U5
Wideo 9Zdjęcia 6 |
Crucial CP2K32G56C46U5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Pro DDR5 2x32Gb CP2K32G56C46U5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Pro DDR5 RAM 64 GB zestaw 2 x 32 GB 5600 MHz Intel XMP 30 pamięć k | 833 zł |
Crucial Pamięć DDR5 Pro 64GB/5600 (2*32GB) (16Gbit) SACRC506456CP20 | 896 zł |
CRUCIAL DDR5 Pro 64GB/5600 (2*32GB) (16Gbit) CP2K32G56C46U5 CP2K32G56C46U5 | 907 zł |
Crucial Pamięć DDR5 Pro 64GB/5600 (2*32GB) (16Gbit) 112662 | 896 zł |
Micron Pro 64gb 2x32gb Ddr5 5600mhz Ram Czarny CP2K32G56C46U5 | 980 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →