Pamięć RAM Crucial Pro DDR5 1x16Gb CP16G56C46U5
Zdjęcia 6 |
Crucial CP16G56C46U5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Pro DDR5 1x16Gb CP16G56C46U5
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CRUCIAL PRO 16G 1x16G DDR5-5600 CP16G56C46U5 | 466 zł |
Crucial PRO DDR5-5600 - 16GB - CL46 - Single Channel (1 sztuk) - AMD EXPO | 420 zł |
Pamięć Crucial Pro, DDR5, 16 GB, 5600MHz, CL46 (CP16G56C46U5T) | 299 zł |
Crucial Cp16g56c46u5 1x16gb Ddr5 5600mhz Ram Przezroczysty MGS0000021209 | 298 zł |
Crucial PRO 16G 1x16G DDR5-5600 taca CP16G56C46U5T | 409 zł |
Pamięć Crucial Pro, DDR5, 16 GB, 5600MHz, CL46 (CP16G56C46U5T) | 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →