Pamięć RAM Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFRA32A
Crucial CT2K8G4DFRA32A |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFRA32A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial DDR4-3200 C22 DC - 16GB | 234 zł |
Pamięć Crucial DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL22 (CT2K8G4DFRA32A) | 232 zł |
Zestaw Crucial RAM 16 GB (2x8 GB) DDR4 3200 MHz CL22 (lub 2933 MHz lub 266 | 286 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Crucial DDR4 - 16GB - 3200 - CL - 22 1.2V Dual Kit C | 233 zł |
Crucial Ct2k8g4dfra32a 16gb 2x8gb Ddr4 3200mhz Kit Ram Zielony | 217 zł |
Modyfikacje Crucial Value DDR4 2x8Gb
Ceny na Crucial Value DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFD824A | od 200 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFS824A | od 160 zł | 5 oferty | ||
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFRA266 | od 180 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFS8266 | od 180 zł | 1 oferta | ||
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFRA32A | od 217 zł | 5 oferty | ||
Crucial Value DDR4 2x8Gb CT2K8G4DFS832A | od 220 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →