Pamięć RAM Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G52C42S5
Crucial CT2K16G52C42S5 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb
Ceny na Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G48C40S5 | od 339 zł | 7 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G52C42S5 | od 553 zł | 2 oferty | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G56C46S5 | od 520 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →