Zlewozmywak kuchenny Blanco Zerox 700-U 516124 740x440
Zdjęcia 2 |
Blanco Zerox 700-U 516124 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zerox 700-U 516124 740x440
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Blanco ZEROX 700-U Dark Steel 526 244 tel. 697 256 410 - zadzw | 3 349 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 700-U STAL DURINOX Z KORKIEM INFINO 521 560 tel. | 2 492 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 700-U Z KOR. INFINO 521 593 tel. 697 256 410 - za | 1 614 zł |
Modyfikacje Blanco Zerox 700-U 516124
Ceny na Blanco Zerox 700-U 516124 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 400-U 517241 440x440 | od 1 465 zł | 21 oferta | ||
Blanco Zerox 500-U 517245 540x440 | od 1 528 zł | 29 oferty | ||
Blanco Zerox 550-U 517247 590x440 | od 1 599 zł | 11 oferty | ||
Blanco Zerox 700-U 516124 740x440 | od 1 614 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →