Zlewozmywak kuchenny Franke Planar PPX 110-52 122.0203.471 560x450
Franke Planar PPX 110-52 122.0203.471 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Planar PPX 110-52 122.0203.471 560x450
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Planar zlewozmywak kuchenny PPX 110-52 stal szlachetna jedwabny poł | 2 083 zł |
Franke PPX110-52 Zlewozmywak stalowy Planar Jedwab | 2 639 zł |
Zlew FRANKE Planar PPX 110-52 stal SZCZOTKOWANA (122.0203.471) TERAZdodatk | 2 639 zł |
Zlew FRANKE Planar PPX 110-52 stal SZCZOTKOWANA (122.0203.471) terazFranke | 2 639 zł |
Zlewozmywak Franke Planar PPX 110-52 122.0203.471 tel. 697 256 410 - zadzw | 2 639 zł |
FRANKE Zlewozmywak PPX 110-52 stal szczotkowana 122.0203.471 (S) * - VOUCH | 2 639 zł |
Franke Planar PPX 110-52 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 56x45 cm jedwab | 2 639 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →