Кухонна мийка Blanco Zerox 700-U 516124 740x440
Фото 2 |
Blanco Zerox 700-U 516124 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zerox 700-U 516124 740x440
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak Blanco ZEROX 700-U Dark Steel 526 244 tel. 697 256 410 - zadzw | 3 349 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 700-U STAL DURINOX Z KORKIEM INFINO 521 560 tel. | 2 492 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 700-U Z KOR. INFINO 521 593 tel. 697 256 410 - za | 1 614 zł |
Модификації Blanco Zerox 700-U 516124
Ціни на Blanco Zerox 700-U 516124 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 400-U 517241 440x440 | від 1 465 zł | 21 пропозиція | ||
Blanco Zerox 500-U 517245 540x440 | від 1 528 zł | 29 пропозицій | ||
Blanco Zerox 550-U 517247 590x440 | від 1 599 zł | 11 пропозицій | ||
Blanco Zerox 700-U 516124 740x440 | від 1 614 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →