Zlewozmywak kuchenny Blanco Subline 160-U 513951 190x460
Zdjęcia 8 |
Blanco Subline 160-U 513951 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Subline 160-U 513951 190x460
Wszystkie ceny 66 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO SUBLINE 160-U 526799 SILGRANIT szary wulkaniczny bez sterowania odp | 1 052 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 160-U 523396 Antracyt | 1 083 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 160-U antracyt 523396 | 1 069 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 160-U 523396 Antracyt | 1 083 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Subline 160-U 513951
Ceny na Blanco Subline 160-U 513951 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 160-U 513951 190x460 | od 896 zł | 67 oferty | ||
Blanco Subline 320-U 513952 350x460 | od 950 zł | 97 oferty | ||
Blanco Subline 375-U 516035 414x456 | od 1 569 zł | 57 oferty | ||
Blanco Subline 400-U 515759 460x430 | od 989 zł | 97 oferty | ||
Blanco Subline 500-U 513953 530x460 | od 1 040 zł | 128 oferty | ||
Blanco Subline 700-U 523446 730x460 | od 1 233 zł | 97 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →