Кухонна мийка Blanco Subline 160-U 513951 190x460
Фото 8 |
Blanco Subline 160-U 513951 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Subline 160-U 513951 190x460
Усі ціни 51 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO SUBLINE 160-U 526799 SILGRANIT szary wulkaniczny bez sterowania odp | 1 052 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 160-U antracyt 523396 | 1 069 zł |
Zlewozmywak Blanco Subline 160-U Silgranit antracyt z korkiem InFino (5233 | 1 163 zł |
BLANCO SUBLINE 160-U Silgranit PuraDur Alumetalik, InFino 523398 | 1 014 zł |
Zlew BLANCO SUBLINE 160-U czarny (korek manual InFino) (525981) | 962 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Subline 160-U 513951
Ціни на Blanco Subline 160-U 513951 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 160-U 513951 190x460 | від 896 zł | 51 пропозиція | ||
Blanco Subline 320-U 513952 350x460 | від 950 zł | 76 пропозицій | ||
Blanco Subline 375-U 516035 414х456 | від 1 569 zł | 45 пропозицій | ||
Blanco Subline 400-U 515759 460x430 | від 989 zł | 75 пропозицій | ||
Blanco Subline 500-U 513953 530x460 | від 1 040 zł | 97 пропозицій | ||
Blanco Subline 700-U 523446 730x460 | від 1 233 zł | 71 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →