Кухонна мийка Blanco Zenar 5S 523934 915х510
Фото 15 |
Blanco Zenar 5S 523934 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zenar 5S 523934 915х510
Усі ціни 68 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak Blanco Zenar 5 S Silgranit antracyt z korkiem automatycznym In | 2 568 zł |
BLANCO ZENAR 5 S Silgranit czarny prawa, korek auto., InFino | 2 049 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 5 S antracyt 523934 | 2 049 zł |
BLANCO ZENAR 5 S Silgranit czarny prawa, korek auto., InFino | 2 131 zł |
Zlew BLANCO ZENAR 5S czarny prawa (korek auto InFino + deska jesionowa) (5 | 2 760 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →