Кухонна мийка Blanco Vintera XL 9-UF 526106 896x510
Фото 14 |
Blanco Vintera XL 9-UF 526106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Vintera XL 9-UF 526106 896x510
Усі ціни 48 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Vintera XL 9-UF delikatny biały 526803 | 4 124 zł |
Zlew BLANCO VINTERA XL 9-UF alumetalik (526103) | 4 004 zł |
Zlew BLANCO VINTERA XL 9-UF szarość skały (526102) | 3 959 zł |
BLANCO 526102 Komora podwieszana VINTERA XL 9-UF Silgranit PuraDur Szarość | 4 124 zł |
Zlewozmywak Blanco VINTERA XL 9-UF alumetalik, InFino 526 103 tel. 697 256 | 3 799 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →