Кухонна мийка Blanco Delta II 523666 1057х575
Фото 16 |
Blanco Delta II 523666 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Delta II 523666 1057х575
Усі ціни 74 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Delta II antracyt 523656 | 2 999 zł |
BLANCO DELTA II Silgranit antracyt narożny, korek auto., InFino, odsączark | 3 025 zł |
Blanco Delta II zlewozmywak 105,7x57,5 cm z Silgranit czarny 525867 | 3 119 zł |
Zlew BLANCO DELTA II tartufo (korek auto InFino) (523666) *** zamów wycięc | 2 846 zł |
Zlew BLANCO DELTA II tartufo (korek auto InFino) (523666) *** zamów wycięc | 2 879 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →