Відеокарта Asus GeForce RTX 4090 TUF OG 24GB
Фото 11 |
Asus GeForce RTX 4090 TUF OG 24GB 24 ГБ / 2550 МГц24 ГБ / 2595 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4090 TUF OG 24GB
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS TUF GeForce RTX 4090 24 GB OG Edition karta graficzna dla graczy NVID | 8 795 zł |
Karta graficzna Asus TUF Gaming GeForce RTX 4090 OG 24GB GDDR6X (TUF-RTX40 | 8 692 zł |
ASUS GeForce RTX 4090 TUF Gaming 24GB OG Edition DLSS 3 | 8 980 zł |
Модификації Asus GeForce RTX 4090 TUF OG 24GB
Ціни на Asus GeForce RTX 4090 TUF OG 24GB |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4090 TUF OG 24GB | від 8 692 zł | 4 пропозиції | ||
Asus GeForce RTX 4090 TUF OG OC 24GB | від 8 685 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →