Відеокарта Asus GeForce RTX 4080 SUPER TUF OC
Фото 13 |
Asus GeForce RTX 4080 SUPER TUF OC 16 ГБ / 2580 МГц16 ГБ / 2640 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4080 SUPER TUF OC
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS TUF Gaming NVIDIA GeForce RTX 4080 Super OC Edition - Karta graficzna | 5 540 zł |
ASUS GeForce RTX 4080 SUPER TUF GAMING OC 16GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0605 | 5 690 zł |
Karta graficzna ASUS Tuf Gaming GeForce RTX 4080 Super OC 16GB DLSS 3 | 5 506 zł |
ASUS Karta graficzna ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4080 SUPER OC 16GB | 6 057 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Asus GeForce RTX 4080 SUPER TUF OC
Ціни на Asus GeForce RTX 4080 SUPER TUF OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4080 SUPER TUF | від 5 190 zł | 3 пропозиції | ||
Asus GeForce RTX 4080 SUPER TUF OC | від 5 506 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →